Zespół

Salon & Spa YAG to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, który zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody i piękny wygląd, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.   Dla nas to nie tylko praca – to pasja, a każdego Klienta traktujemy jak wyzwanie. Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.

Paulina

Dyplomowany Kosmetolog, masażystka z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach SPA, posiada doświadczenie w zabiegach podologicznych oraz wszelkich zabiegach na twarz i ciało w tym mezo i laser oraz depilacja laserem diodowym.

Sylwia

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, ukończone kursy specjalizacyjne: manicure i pedicure, stylizacja i zdobienie paznokci, zabiegi podologiczne, stylizacja i zagęszczanie rzęs.

Marzena

Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem w warszawskich salonach. Ukończone dodatkowe szkolenia przedłużania włosów, koloryzacji i stylizacji. Specjalizacja: koloryzacja markami Wella i L’oreal.

Agnieszka

Fryzjerka z bogatym doświadczeniem zdobytym pod okiem włoskich stylistów oraz wieloletnią praktyką w salonach w Warszawie. Ukończone dodatkowe kursy z koloryzacji, stylizacji i upięć okazjonalnych.

Katarzyna

Fryzjer- stylista z wieloletnim stażem. Swoja karierę rozpoczynała w Salonie Fryzjerskim Jagi Hupało by uczyć się pod okiem najlepszych. Pasjonatka fryzjerstwa, śledzi trendy i nowinki fryzjerskie. Jest kreatywna i pełna pomysłów. Profesjonalna pod każdym względem. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu koloryzacji, dekoloryzacji, modelowania i strzyżenia. Dzięki ukończonym licznym kursom a Akademii L’oreal jest certyfikowanym fryzjerem z zakresu koloryzacji wiodącymi markami L’oreal.

Angelika

Fryzjerka z bogatym doświadczeniem i wieloletnią praktyką w salonach w Warszawie. Ukończone dodatkowe kursy z koloryzacji, stylizacji, upięć okazjonalnych i wizażu. Specjalizacja: upięcia i makijaż okazjonalny oraz ślubny.

Karolina

Recepcjonistka.

Paulina

Recepcjonistka.

Milena

Recepcjonistka.