Zespół

Salon & Spa YAG to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, który zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody i piękny wygląd, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.   Dla nas to nie tylko praca – to pasja, a każdego Klienta traktujemy jak wyzwanie. Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.

Paulina

Dyplomowany Kosmetolog, masażystka z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach SPA, posiada doświadczenie w zabiegach podologicznych oraz wszelkich zabiegach na twarz i ciało w tym mezo i laser oraz depilacja laserem diodowym.

Kamila

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, posiada ukończone kursy specjalizacyjne. Swój zawód wykonuję z prawdziwą pasją i zaangażowaniem ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Wykonuje zabiegi z zakresu pełnej kosmetyki twarzy, szyi i dekoldu, zabiegi kwasowe, manicure, pedicure, depilacja, henna. Specjalizuje się w stylizacji i zagęszczaniu rzęs.  Komunikatywna, z łatwością nawiązuję szybki kontakt z ludźmi co pozwala stworzyć miłą atmosferę w salonie i dodatkowo zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów

Agnieszka

Fryzjerka z bogatym doświadczeniem zdobytym pod okiem włoskich stylistów oraz wieloletnią praktyką w salonach w Warszawie. Ukończone dodatkowe kursy z koloryzacji, stylizacji i upięć okazjonalnych.

Aleksandra

Dyplomowany kosmetolog. Wizażystka z doświadczeniem w makijażach wieczorowych, ślubnych i fotograficznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy przy użyciu aparatury, dłoni i stóp oraz depilacji ciała.  Stale podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i kongresach kosmetycznych. 

Katarzyna

Fryzjer- stylista z wieloletnim stażem. Swoja karierę rozpoczynała w Salonie Fryzjerskim Jagi Hupało by uczyć się pod okiem najlepszych. Pasjonatka fryzjerstwa, śledzi trendy i nowinki fryzjerskie. Jest kreatywna i pełna pomysłów. Profesjonalna pod każdym względem. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu koloryzacji, dekoloryzacji, modelowania i strzyżenia. Dzięki ukończonym licznym kursom a Akademii L’oreal jest certyfikowanym fryzjerem z zakresu koloryzacji wiodącymi markami L’oreal..

Ania

Absolwentka Wydziału Nauk Medycznych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych.  Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w zabiegach modelowania sylwetki oraz upiększających z wykorzystaniem aparatury laserowej.
Największą satysfakcję sprawiają jej efekty oraz zadowolenie i uśmiech klienta. 

Karolina, Paulina i Milena

Recepcjonistki.
Odpowiadają za kontakt z Klientem oraz przedstawienie oferty Salonu. Prowadzą ustalenia dotyczące terminów oraz rodzaju zabiegów. Służą pomocą w każdym aspekcie działalności Salonu. Doskonale zaopiekują się Klientem i zadbają o wyjątkową atmosferę.