SOTHYS

Zabieg Energia z Żeń-Szeniem – Intensywny program energizujący i odmładzający. Energia przywracająca skórze młodość i promienność.

Żeń-szeń syberyjski: – źródło optymalizacji kapitału energetycznego skóry.

Roślina o cudownych właściwościach i wyjątkowych składnikach aktywnych, występująca na zimnych i trudno osiągalnych terenach Syberii. Jej niebywała zdolność dostosowywania się do bardzo trudnych warunków życiowych daje jej ogromną siłę. Sothys odkrywa przed nami ten syberyjski skarb, zamykając go w intensywnej linii pielęgnacyjnej.

Obok Żeń-szenia syberyjskiego zastosowano również w preparatach bogactwo składników pozyskiwanych z Rokitnika (Hippophae rhamnoides) zwanego ananasem syberyjskim i z liści chilijskiego krzewu Boldo (Pneumus boldus) o odmładzającym i rozświetlającym działaniu.
Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery. Efekt intensywnego rozświetlenia widoczny jest już po 1 zabiegu.
Czas trwania: 1,5 godz.

Zabieg sezonowy na Zimę – edycja limitowana. Program przygotowujący skórę na zimę na bazie żurawiny i jagody, wzbogacony koktajlem minerałów (cynk, wapń, magnez, miedź), który przyczynia się do zwiększenia ilości energii, niezbędnej dla obrony przed trudnymi warunkami środowiska.

Taka pielęgnacja pozostawia skórę zrewitalizowaną, odżywioną, wyglądającą młodo i promiennie.
Czas trwania: 1 godz.

Intensywny zabieg Kolagenowy – Kosmeceutyczny zabieg dostosowany do właściwych potrzeb i rzeczywistego wieku skóry. Poprzedzony wnikliwą diagnozą. Bogaty w nowoczesne i skuteczne składniki aktywne. Opatentowany przez markę Sothys kosmeceutyczny kompleks H2CR – chroni DNA i działa silnie przeciwrodnikowo. W połączeniu z odpowiednimi technikami masażu, zabieg zapewnia szybkie i długo utrzymujące się efekty działania (redukcja zmarszczek, ujędrnienie, odżywienie, poprawa kolorytu skóry).

Już 3 zabiegi sprawiają, że skóra wygląda kilka lat młodziej!
Czas trwania: 1,5 godz.