Makijaż Permanentny

Long time liner Warszawa

 

 

 

 

 

Makijaż trwały metodą Conture Make-up firmy Long Time Liner to metoda numer 1 na świecie.

Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Można zrekonstruować lub przyciemnić przerzedzone brwi, zmienić wyraz oczu, czy optycznie podnieść opadające powieki. Conture Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu

Long Time Liner jest to niemiecka marka makijażu permanentnego – obecnie nr 1 na świecie!, dzięki której Kobiety mogą cieszyć się naturalnym i perfekcyjnym pięknem swoich oczu, ust i brwi w każdej chwili – bez względu na pogodę, czy sytuację, nawet na plaży czy w basenie, Twój makijaż będzie zawsze perfekcyjny!

Makijaż permanentnyMakijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Pań, które nie mają czasu, lub chęci na codzienne wykonanie precyzyjnego makijażu, a zależy im na perfekcyjnym wyglądzie w każdej sytuacji, Long Time Liner nie tylko wydobywa naturalne piękno rysów twarzy , ale również pomaga ją nieco udoskonalić. W zależności od budowy twarzy makijaż permanentny podkreśla lub koryguje naturalną linię brwi, kształt lub wielkość ust , powiększa i podkreśla oczy oraz nadaje spojrzeniu głębi.

 

 

Barwniki używane w tym makijażu są pochodzenia naturalnego, nie alergizujące i nie toksyczne. Osadzane zostają w przestrzeni międzykomórkowej i utrzymują się tam w widoczny sposób 3 do 5 lat. W tym czasie dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika.

Zabiegi

Makijaż permanentny oczu – idealny sposób na piękne spojrzenie.

makijaż permanentny oczuJeżeli marzysz o pięknym i wyrazistym spojrzeniu i chcesz, aby Twoje oczy były zawsze podkreślone, a nie masz codziennie wystarczająco czasu, aby wykonać perfekcyjny makijaż? To oznacza, że trwały makijaż oczu jest dla Ciebie idealny! Makijaż permanentny oczu doskonale podkreśla oczy i pozwala optycznie zagęścić linię rzęs. Makijaż ten jest przeznaczony dla Wszystkich Kobiet dbających o swój nienaganny wygląd i ceniących sobie wygodę i czas.

 

 

Makijaż permanentny ust – perfekcyjne i zmysłowe usta

makijaż permanentny ustMarzysz o pięknych i zmysłowych ustach, które będą przyciągały wzrok mężczyzn, a u innych kobiet wzbudzą zazdrosne spojrzenie? Jeżeli tak, to trwały makijaż ust jest właśnie dla Ciebie! Wykonamy makijaż permanentny ust z zaznaczeniem ich konturu który sprawi, że będą one bardziej wydatne i kuszące. Zapomnisz o ciągłym poprawianiu makijażu, noszeniu pomadek i konturówek, ponieważ od teraz linia ust będzie równa, a kolor idealny. Wykonaj makijaż permanentny ust i zyskaj perfekcyjny wygląd i ciesz się swobodą w każdej chwili.

 

Makijaż permanentny brwi – doskonała i naturalna linia brwi

makijaż permanentny brwiCzy wiesz, że doskonała linia brwi jest niemal niemożliwa i większość Kobiet narzeka, że ich brwi są za krótkie, nierówne, zbyt rzadkie, albo za małe? Teraz można to zmienić! Makijaż permanentny brwi trwale poprawi rysy i podkreśli naturalne piękno twarzy, odzyskasz naturalny kształt z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Trwały makijaż brwi można wykonać dwoma metodami: włoskową i cieniowania. Zyskasz trwały i perfekcyjny efekt, oraz doskonały wygląd w każdej sytuacji.

long time liner kolory

Ważne informacje

Metoda Long Time Liner jest od 14 lat numer 1 na świecie. Makijaż permanentny wykonywany aparatem jest bezkrwawy, oraz dziki znieczuleniu również bezbolesny. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Zalecenia do zabiegu:

Zabieg makijażu permanentnego zaleca się wszystkim Paniom, którym zależy na pięknym i naturalnym, a co najważniejsze trwałym makijażu.

 • kobiet, które nie mają czasu na wykonanie perfekcyjnego makijażu
 • dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę, bases), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
 • dla osób z rzadkimi, nieregularnymi brwiami, brwiami o asymetrycznych kształtach,
 • dla osób mających bardzo jasne brwi lub całkowitym ich braku,
 • dla osób z małymi oczami, oczami o opadających kącikach,
 • dla osób mających słaby zarys rzęs lub całkowitym ich braku,
 • dla osób z bladymi ustami i nieregularnym ich kształcie,
 • dla osób mających wąskie usta i ustach którym brak konturu,
 • dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe,
 • osobom chcącym wyglądać świeżo bez malowania,
 • dla upiększenia i podkreślenia naturalnej urody,
 • dla lepszego samopoczucia w codziennym życiu,
 • dla osób aktywnych fizycznie,

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • hemofilia
 • zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew – aspiryna itp., sterydów)
 • alergie, trądzik ropowiczy, czynna opryszczka, łuszczyca
 • zaawansowana cukrzyca
 • gorączka, infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
 • nowotwory skóry
 • świeże blizny

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia i obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują i następnego dnia można powrócić do zwykłych aktywności  życiowych. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie.

 W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 40-50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu delikatnego makijażu.

 Przez 5 dni po zabiegu na skórę poddaną zabiegowi nie należy stosować żadnych kosmetyków. Skórę należy myć wodą, mleczkiem i tonikiem. 3 tygodnie po zabiegu nie można opalać miejsc poddanych zabiegowi oraz 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny i basenu.

W przypadku makijażu ust może dojść do powstania opryszczki. Aby tego uniknąć należy na 3 dni przed zbiegiem i 3 dni po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować środek przeciwwirusowy polecony przez lekarza.

Dwa tygodnie po zabiegu (do 1 miesiąca) należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów makijaży (tzw. korekta).

Cennik - Makijaż Permanentny – Long Time Liner
 
Usta z wypełnieniem
1100zł
Kontur ust z cieniowaniem800zł
Kontur ust600zł
Brwi900zł
Kreski na powiekach górnych (między rzęsami)500zł
Kreski na powiekach górnych (między rzęsami + wyciągnięcie)550zł
Kreski na powiekach górnych (ponad rzęsami) 650zł
Kreski na powiekach dolnych400zł
Częściowe uzupełnienie:
Ust200zł
Brwi200zł
Kresek200zł
Całkowite uzupełnienie (pokrycie od nowa kolorem, zmiana koloru):
Ust z wypełnieniem550zł
Ust z cieniowaniem400zł
Konturu ust300zł
Brwi450zł
Kresek na powiekach górnych (między rzęsami)250zł
Kresek na powiekach górnych (ponad rzęsami350zł
Kresek na powiekach dolnych200zł
Ceny zawieraja znieczulenie kremem Emla.

 

 

Serdecznie zapraszamy Panie do naszego salonu urody w Warszawie na Białołęce. Wykonamy w sposób profesjonalny i bezbolesny makijaż permanentny metodą Long Time Liner, dzięki temu Twoje oczy, usta i brwi mogą być perfekcyjne w każdej chwili.  Warszawa, Białołęka ul. Magiczna 4 Salon&SPA YAG