Masaże Ciała

Masaż klasyczny- najpopularniejszy masaż , który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny. Stosowane techniki oddziałują  bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki  stawowe, a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

Masaż Bańką chińską-masaż ten świetnie drenuje i modeluje. Może być wykorzystywany jako zabieg leczniczy. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki , zassania skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza , a następnie przesuwaniu ruchami o różnej częstotliwości i sile po miejscach z widocznymi problemami, takimi jak cellulit czy nadmierna tkanka tłuszczowa. Masaż ten należy do intensywnych, dość bolesnych ale bardzo efektywnych , zwłaszcza w walce z cellulitem.

Masaż ciepłą czekoladą- masaż relaksacyjny wykonywany na bazie czekolady i oleju o nucie zapachowej  z  soczystej pomarańczy . Zabieg wykorzystuje  cenne właściwości odżywcze ziaren kakaowca, które działają regenerująco i odżywczo. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący podczas masażu pobudza „endorfiny szczęścia” , siły witalne i dodaje energii. Po masażu skóra pięknie pachnie  czekoladą, jest miękka i aksamitna w dotyku. Polecany wszystkim osobą, które poszukują relaksu i ukojenia.

Masaż gorącymi kamieniami- masaż gorącymi kamieniami jest połączeniem klasycznych technik masażu z mocą gorących kamieni, powstałych  z lawy wulkanicznej. Kamienie maja właściwości długotrwałego utrzymywania ciepła , są owalne i idealnie gładkie, co ułatwia poślizg na skórze. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla osób zestresowanych , przemęczonych, o podwyższonym napięciu mięśniowym- relaksuje i regeneruje  całe ciało, pobudza krążenie.

Masaż ciepłym olejem kokosowym- odżywczy masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejem kokosowym . Słodki zapach kokosu pobudza zmysły, odpręża i dodaje energii. Jest niezastąpiony dla suchej , spierzchniętej skóry, zmęczonej niskim lub zbyt wysokimi temperaturami , wiatrem, słońcem, czy niewłaściwą pielęgnacją